Mistrzostwa Polski w Content Marketingu i trochę info

Tego krótkiego newsa zacznę od informacji, że dzisiaj zgłosiłem swoją kandydaturę w „Mistrzostwach Polski w Content Marketingu” w kategorii „Freelancer”. Konkurs ten polega na stworzeniu artykułu związanego z branżą marketingu internetowego. Organizatorem jest redakcja czasopisma branżowego „Marketing&Biznes”.

Obecnie mam kilka koncepcji tematów, które mógłbym opracować, jednak nadal nie podjąłem ostatecznej decyzji. Blogowanie firmowe? Influencer marketing ? – Nie wiem. Natomiast wiem, że podczas tworzenia tekstu konkursowego skupię się maksymalnie, aby stworzyć artykuł jak najlepszej jakości.

Na przesłanie artykułów organizatorzy dali czas do końca lutego 2017, więc na pewno dopracuję swoje „dzieło”.

Przechodząc już do podsumowania roku, powiem jedno – był to rok przełomowy. Udało mi się nawiązać stałą współpracę z kilkoma agencjami marketingu internetowego, co pozwala mi aktywnie pozostać w tej branży i zdobywać nowe doświadczenia.

W przyszłym roku będę starał się poszerzyć swoją wiedzę do tego stopnia, aby w pełni samodzielnie realizować kampanie content marketingowe. Do tej pory realizowałem ten zdecydowanie zbyt wolno.

A co później? Zobaczymy. 🙂

 

Polecane wpisy :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *