W listopadzie 2016 roku współpracę ze mną zdecydowała się podjąć agencja marketingu internetowego Performance Media. Moja rola polega na tworzeniu wysokiej jakości artykułów, które są częścią wielu kampanii marketingowych.

W październiku 2016 roku zostałem jednym z redaktorów SeoStation. Od tego momentu teksty mojego autorstwa będą cyklicznie pojawiały się w Bazie Wiedzy SeoStation. Zachęcam do lektury publikowanych tam materiałów.

Od lipca 2016 roku jestem redaktorem w platformie WhitePress. W ramach funkcjonowania portalu wykonuję artykuły o rozmaitym charakterze. Począwszy na tematycznych, a kończąc na wysoce specjalistycznych. Napisane przeze mnie teksty publikowane są zarówno w serwisach ogólnotematycznych, jak i tych dostarczających informacji w zakresie wybranej, jasno określonej dziedziny. Dokładam wszelkich starań, aby w tworzonych artykułach przekazywać maksymalną dawkę skondensowanej wiedzy i spełniać oczekiwania Klientów.

Ponadto w swojej dotychczasowej karierze współpracowałem z wieloma agencjami interaktywnymi, a także z przedsiębiorstwami specjalizującymi się w pozycjonowaniu stron internetowych. Poniżej przedstawiam listę firm, z którymi miałem przyjemność wspólnie tworzyć projekty. Wszystkie realizacje zakończyły się sukcesem.