Karierę SEO copywritera rozpocząłem w 2013 roku. Pracowałem wtedy w białostockiej firmie GOGLER. Pełniłem w niej nie tylko obowiązki copywritera, ale również osoby odpowiedzialnej za kontakt z Klientem. Podczas pracy tej poznałem nie tylko tajniki pozycjonowania stron i content marketingu, ale nauczyłem się, czym jest odpowiedzialność. Równolegle studiowałem logistykę na Politechnice Białostockiej.

Mimo stałej pracy i szerokich możliwości rozwoju podjąłem decyzję, aby zacząć nowy etap w swoim życiu zawodowym i tak oto stałem się SEO copywriterem – freelancerem. Dziś moja kariera obfituje w niezliczoną ilość stworzonych tekstów. Pozwoliło mi to poznać różne dziedziny i zdobyć wiedzę potrzebną do napisania wartościowego tekstu nawet na bardzo niszowy temat.

Każdego dnia pogłębiam swoją wiedzę w zakresie copywritingu i content marketingu. Moje umiejętności wciąż pną się w górę. Już dziś mogę zaoferować swoim Klientom wysokiej jakości treści, które doskonale spełniają swoje zadanie podczas działań marketingowych, czy pozycjonujących.