Współpraca ze mną zawsze przebiega w sposób profesjonalny, a za podstawę procesu cenię sobie stały kontakt z klientem. Realizacja zleceń odbywa się według następującego planu:

  1. Przekazujesz mi szczegóły dotyczące zlecenia. Musisz mi dokładnie opowiedzieć, czym mają charakteryzować się Twoje teksty, a także kto jest odbiorcą Twoich treści i jakie słowa kluczowe mają zostać użyte. Bez zapoznania się z wytycznymi i wymaganiami nie będę mógł stworzyć tekstów spełniających kryteria.

  2. Podstawą prawną wykonywania mojej pracy jest umowa. Po omówieniu szczegółów zlecenia przechodzimy do ustalenia szczegółów wynagrodzenia, a także czasu realizacji. Stosowną umowę możemy sporządzić w oparciu zarówno o mój druk, jak i Twój. To, jakie zapisy będą zawarte w treści dokumentu uzgodnimy przed jego ostatecznym podpisaniem.

  3. Po formalnościach nadszedł czas pracy. Wykonuję Twoje zlecenie zgodnie z przekazanymi wytycznymi zawierając słowa kluczowe i mieszcząc się w wyznaczonym czasie. Na przygotowanie pojedynczych tekstów, z reguły, potrzebuję 24 godziny. Przy zleceniu na wykonanie treści w większej ilości trzymam się wspólnie ustalonego terminu. Mogę również regularnie informować o postępie prac.

  4. Przedostatnim etapem jest akceptacja treści. Przesyłam Ci efekty swojej pracy, abyś mógł przeczytać, a następnie wyrazić swoją opinię na temat tekstów. Jeżeli doszedłeś do wniosku, że coś należy poprawić – nie wahaj się mi o tym powiedzieć. Wszelkie poprawki wliczone są w cenę zlecenia.

  5. Jeśli tekst spełnia Twoje wymagania, przechodzimy do finalizacji procesu. Wystawiam Ci rachunek na kwotę zawartą w umowie i dokonujesz stosownego przelewu. Akceptuję wyłącznie przelewy na moje konto bankowe.

Przedstawiony przeze mnie proces jest stałym schematem mojego działania, jednak możemy go dowolnie modyfikować. Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje wymagania i potrzeby. Jestem otwarty na propozycje. Ponadto :

  • Aby podjąć ze mną współpracę musisz jedynie się ze mną skontaktować.

  • Teksty są przyjazne SEO – oznacza to, że zawierają określone słowa kluczowe i są w pełni unikalne.

  • Po otrzymaniu przeze mnie zapłaty prawa autorskie przechodzą na Ciebie, masz pełną dowolność w edycji tekstu, a także miejscu jego publikacji. Jeżeli wyrażasz zgodę, umieszczam informację na temat naszej współpracy w zakładkach „Wybrane realizacje” i „Klienci” na swojej stronie internetowej. Jednak szczegóły zlecenia pozostają między nami.

  • Nie wykonuję darmowych tekstów próbnych. Aby sprawdzić moje umiejętności możesz przeanalizować mojego bloga, lub dotychczasowe realizacje.

  • Ostateczny termin zapłaty następuje w terminie od 24 godzin do 7 dni po ostatecznej akceptacji zlecenia.